Wyroby swojskie – sklep Krakowiacy i Górale

Coraz więcej osób, zarówno młodszych jak i starszych robi zakupy w sieci. Możemy tam dziś kupić niemal wszystko – i to z całego świata.

Odzież, sprzęty RTV i AGD, zabawki – to rzeczy, które w sieci kupujemy najczęściej. Oczywiście są osoby, które nawet zakupy spożywcze wolą robić z dostawą do domu (służą do tego specjalne aplikacje, gdzie zrobimy zamówienie w pobliskim markecie, które potem możemy odebrać bądź dostarczy nam je kurier za odpowiednią dopłatą). Nie ważny jest powód zakupów w sieci – czy to chęć oszczędzenia czasu, czy pieniędzy, czy po prostu dla wygody.

Nie zawsze jednak w sieci możemy kupić to na czym najbardziej nam zależy – domowe przetwory, swojskie wędliny, sery, pieczywo… ? A może jednak…

Tak!

Wyroby Swojskie z dostawą do domu

Sklep Krakowiacy i Górale – który powstał tuż po otwarciu słynnej restauracji przy Zakopiance – to sklep wiejski, gdzie znajdziecie wyroby swojskie.

Kuchnia Polska to coś co uwielbiacie najbardziej? W Waszej okolicy nie ma sklepów gdzie sprzedawane są swojskie wyroby wędliniarskie, sery, przetwory a nawet gotowe dania takie jak pierogi? To już nie problem! Możecie zamówić te produkty z dostawą do domu pod linkiem: http://sklep.krakowiacyigorale.pl

Co oferuje sklep?

W ofercie między innymi znajdziecie:

– Wędliny, sery i nabiał, przetwory rybne i mięsne.

– Przetwory z owoców – naturalne soki, owoce w syropie, domowe kompoty, dżemy, konfitury i powidła a także lemoniady.

– Sosy i dodatki, a także Pasty różnego typu.

– Słodycze – między innymi praliny, tabliczki czekoladowe, bombonierki, miody.

– Przetwory z warzyw i grzybów.

– Produkty suche, takie jak makarony domowe, kawa, herbata i sól.

– Pieczywo i dodatki do pieczywa.

Tłuszcze – oleje i oliwy.

– Kiszonki.

– Zakwasy.

– Wyroby gotowe

A także wiele pomysłów na prezent! Zestawy prezentowe pełne pyszności.

Jeżeli przypadkiem będziesz przejeżdżać przez Zakopiankę, szukasz miejsca gdzie możesz dobrze zjeść, gdzie możesz zarezerwować pokój na weekend, albo miejsca gdzie możesz zorganizować rodzinną bądź firmową imprezę – koniecznie odwiedź to miejsce! Krakowiacy i Górale zapraszają!