Polski producent firan, zasłon TIR i BUS

Będąc długoletnim kierowcą, dobrze wiesz, że komfort i wygoda podczas długich tras są bardzo ważne – nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla pasażerów.

Będąc pasażerem – chcesz by Twoja podróż odbyła się w jak najlepszych warunkach, jak najszybciej i najwygodniej.

Będąc przewoźnikiem, szefem firmy, która świadczy usługo transportu zbiorowego – zwłaszcza na długich trasach, musisz zdawać sobie sprawę, że konkurencja na rynku jest ogromna. Tak więc musisz zrobić wiele, by klient przyszedł właśnie do Ciebie, a potem do Ciebie wracał i polecał Cię kolejnym potencjalnym klientom – pasażerom.

Poza tym, że podróż ma być komfortowa, fotele wygodne, auto klimatyzowane… warto również zadbać o szczegóły – na który (uwierz, że tak jest) pasażer zwraca uwagę.

Zasłonki – jeśli szyby nie są przyciemniane.

Dywaniki czy wycieraczki

Pokrowce na fotele, które łatwo zachować w czystości na co pasażer zwróci uwagę niemal w pierwszej kolejności. Nikt nie chce siadać na poplamionych czy przetartych siedzeniach… Prawda?

Zadbaj też o drobne elementy, które „ozdobią” pojazd. Proporczyki chociażby – oczywiście bez przesady! Auto to nie choinka.

Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć odpowiednie, wysokiej jakości dywaniki, wycieraczki, zasłonki, pokrowce na fotele… odwiedź stronę internetową firmy Dromader Junior.

Poza dedykowanymi dla busów: zasłonami i szynami montażowymi, a także poza dedykowanymi dla tirów: zasłonkami, pokrowcami na siedzenia i kierownice, dywanikami, poprzeczkami, boczkami ozdobnymi, proporczykami, cokołami, boczkami na drzwi – sklep w swojej ofercie ma również usługę haftu komputerowego.

Czemu ma służyć taka usługa ?

Warto na swoich pokrowcach na fotele, dywanikach, firankach czy nawet proporczykach, umieścić logo swojej firmy, które pasażer na pewno zapamięta.

Haft komputerowy cechuje się wielką szczegółowością i trwałością, dodatkowo jest stosunkowo tani a realizacja zlecenia zajmuje mało czasu.