Mężczyzna u stylistki?

Często bywa tak, że to nie tylko kobiety z show biznesu chodzą ze stylistką na zakupy – by zawsze wyglądać modnie i pięknie. Mężczyźni – i to nie tylko Ci sprzed kamer – lubią robić zakupy ze stylistami, bądź stylistkami – bo wiedzą, że profesjonalista lepiej doradzi.

Mężczyźni w dzisiejszych czasach chcą dobrze wyglądać, chcą być modni, ale… nie zawsze potrafią o to zadbać – stąd właśnie popularność stylistek!

Jesteś księgową, bizneswoman, szefem firmy, informatykiem – w każdym zawodzie warto dobrze wyglądać. Wybierz się do stylistki i zobacz co dadzą Ci zakupy z profesjonalistką!

Możesz udać się do studia stylistki, bądź od razu umówić się z nią w centrum handlowym, w którym po spotkaniu pójdziecie na zakupy (pamiętaj, że sklepy wybiera stylistka – Ty decydujesz czy zaakceptujesz jej wybór, czy nie…).

Jak wyglądają zakupy ze stylistką?

Całe spotkanie trwa około 4-5 godzin. Najpierw kawka – ocena Twojej sylwetki, emocji, gustu… (to oczywiście podczas pierwszego spotkania, bo jeśli to kolejne spotkanie, od razu idziecie na shoping!). Później wpadacie do paru sklepów, Ty uciekasz do przebieralni, stylistka dobiera garderobę dla Ciebie. Zarówno strój jak i dodatki to właściwie wybór stylistki – Ty go akceptujesz – bądź nie.

Stylistka doskonale wie co jest aktualnie modne, dlatego warto polegać na jej zdaniu.

Jeśli masz określony budżet, warto wybrać się na zakupy w czasie wyprzedaży – wtedy można kupić więcej stylizacji czy dodatków.

Więcej o takich zakupach ze stylistką znajdziesz tutaj http://tatianaszczech.pl/

Co poza wspólnymi zakupami oferuje profesjonalna stylistka?

Ponad wspólne zakupy, stylistka ma naprawdę wiele do zaoferowania swoim klientom.

Między innymi: analizę kolorystyczną z paletą, analizę sylwetki i stylu, przegląd Twojej szafy w obecności stylistki, zakupy dla Ciebie (ale bez Ciebie), szycie na miarę, a także wiele rodzajów makijażu, dobór dodatków (okularów, biżuterii…), tworzenie fryzur na różne okazje; a także: konsultacje wizerunkowe, opracowanie wizerunku profesjonalnego (dla biznesu, polityków, aktorów, prezenterów), a także lekcje makijażu i różnego rodzaju szkolenia czy warsztaty!

Dobra stylistka to prawdziwy skarb!