Kiedy ostatnio byłaś u kosmetyczki?

Byłaś już w niejednym salonie kosmetycznym i wciąż „to nie to”, wciąż czegoś Ci brakuje, albo salon nie wykonuje danej usługi, która jest Ci potrzebna?

Chyba mamy dla Ciebie rozwiązanie. Już kilka lat temu, w Nowym Sączu powstał Salon Urody – Oaza Piękna – został nawet laureatem konkursu na najlepszy salon kosmetyczny (http://www.oazapiekna.eu/)

Dlaczego wybrać akurat ten salon?

Znajdziesz tu bowiem pełną gamę usług. Między innymi: makijaż zwykły i permanentny, zabiegi kosmetyczne różnego typu, pielęgnacja ciała, likwidacja cellulitu, fryzjer, zabiegi na stopy, masaże, przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, stylizacja paznokci, włosy clip dopinki, przebijanie uszu i nosa. Dodatkowo salon prowadzi szkolenia różnego typu, zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących. Szkolenia przeprowadzane są na miejscu, mają bowiem specjalnie dostosowaną salę ze sprzętem.

Odwiedź stronę internetową salonu i sprawdź pełną ofertę zabiegów, szkoleń. Znajdziesz też ofertę pakietów – które możesz wręczyć bliskiej osobie, np. na urodziny. Dostępne są też pakiety dla Pary Młodej – by w dniu swojego Ślubu wyglądali wspaniale i byli wypoczęci!

Jeśli interesują Cię szkolenia kosmetyczne w tym właśnie salonie, czy to dla osób początkujących czy zaawansowanych, pełną ofertę również znajdziecie na stronie. Specjalistki z salonu szkolą osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, bądź po prostu – zrobić coś dla siebie, nauczyć się czegoś by móc w zaciszu własnego domu dbać o swoją skórę, zrobić świetny makijaż czy modną fryzurę.

To bardzo doświadczony ośrodek szkoleniowy, który posiada praktyczne umiejętności w tym, czego uczą, bo przecież zajmują się tym na co dzień.

Szkolenia kosmetyczne dostępne w salonie – Oaza Piękna, to: szkolenia przedłużania włosów różnymi metodami, przy użyciu różnych materiałów, szkolenia przedłużania rzęs różnymi metodami, szkolenia wizażu i makijażu a także szkolenia stylizacji paznokci. Na koniec szkolenia, otrzymujesz stosowny certyfikat jego ukończenia. Jest on garancją, że osoba, która go otrzymała, samodzielnie poradzi sobie z tym wszystkim czego się nauczyła. Szkolenia odbywają się w grupach a także indywidualnie.