Dekoracje ślubne – napisy

Ślub to najwspanialszy, najważniejszy i każda para chce, by był to najpiękniejszy dzień w życiu Państwa Młodych. Dekoracje ślubne są bardzo popularne, używa się ich zarówno w kościołach jak i na salach zabaw (zresztą nie tylko w trakcie ślubów czy wesel, ale również podczas wielu innych okazji – urodzin, narodzin, chrzcin, studniówek…).

Drewno, sklejka, MDF, spienione PCV, dibond, plexa, twarde PCV czy HIP’s. Z takich materiałów powstają ozdobne napisy czy inne wzory dekoracji ślubnych. W zależności od tego, jaki materiał będzie dla Was odpowiedni – z takiego, firma wykona dla Was dowolny napis, wzór. Cena takiej usługi wcale nie jest wygórowana a efekt naprawdę wspaniały. Podczas samego ślubu, wesela, czy podczas zdjęć ślubnych – dekoracja będzie pięknie się prezentować – dekorację można zostawić na pamiątkę i ozdobić nią sypialnię, czy salon!

Interesuje Cię w jaki sposób wykonuje się napisy?

Takie dekoracje wykonuje się nowoczesną metodą obróbki CNC.

Metoda ta, bazuje na wykorzystaniu maszyn, które są sterowane numerycznie (komputerowo). Dzięki niej, można uzyskać niesamowicie precyzyjne i co ważne – powtarzalne – rezultaty – z wykorzystaniem przeróżnych materiałów – o których wspomnieliśmy już wyżej.

Jeśli chce się uzyskać najwyższą jakość wykonania – warto zdecydować się na cięcie CNC.

Co znaczy, że cięcie jest powtarzalne?

Jeśli potrzebujecie dekoracje ślubne na stoliki – jako pamiątka dla każdego gościa – firma wykona ich dla was 100,200,500… – ile chcecie – każdy wyrób będzie identyczny, idealny!

Cięcie czy wycinanie, może być również wykonywane w metalu – warto o tym pomyśleć, jeśli chce się wykonać prezenty dla swoich ślubnych gości – np. długopisy? Z wyciętym, wygrawerowanym napisem?

Wszystko możecie wykonać w jednej, profesjonalnej firmie – www.wycinamy.to

Nie trzeba jechać na miejsce, wszystko może być zlecone zdalnie – gotowy wyrób dostarczy Wam kurier – to spora oszczędność Waszego czasu!