Budowanie wizerunku poprzez oznakowanie wnętrza?

Co prawna wnętrze naszego domu, a co ważniejsze biura – wcale nie znaczy o nas samych, ani tym bardziej o jakości pełnionych przez nas usług, jednak trzeba pamiętać, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Jeśli zapraszamy kogoś do naszego domu – robimy porządki, sprzątamy porozrzucane ciuchy – to samo w siedzibie firmy – jest ona wizytówką nas i naszej firmy. Dziś niestety, coraz więcej osób lekceważy tę ważną informację i uważają, że tylko odpowiednie podejścia do klienta da sukces. Owszem – połowę. Profesjonalny wygląd biura jest najważniejszy – jeśli chcemy pozyskać nowych klientów czy współpracowników.

No dobrze, tylko od czego zacząć?

Wejście. Recepcja. Hol. Pomieszczenia pracowników – aż w końcu do biura szefa – po całym niemal budynku, musi przejść klient, by spotkać się z szefem. W tym czasie obserwuje biuro, zwraca uwagę niemal na każdy szczegół. Podczas jego „wędrówki” do biura szefa, powinien choć kilkukrotnie (bez przesady!) natknąć się na logo, czy logotyp – albo chociaż na ciekawą grafikę, która nawiązuje treścią i stylem do usług, które oferuje firma.

Po co?

Bo miejsce pierwszego kontaktu, jest też miejscem ostatniego kontaktu. Jaśniej – nasze biuro to miejsce, które klient widzi wychodząc – zapamiętuje więc nasze logo i „ciepło” każdego biura, każdego pomieszczenia w firmie.

Podczas wejścia klienta do biura, to co wtedy zobaczy, będzie miało niesamowity wpływ na dalsze nastawienie do współpracy podczas spotkania. Klient najbardziej zapamięta sam koniec spotkania i wyjście z firmy.

Kolory, logo, grafiki różnego typu – to wszystko odgrywa ogromną rolę, nawet mały, najmniejszy szczegół jak… świecznik czy wazonik – jest istotny. Nie warto jednak „bombardować klienta” kolorami i pstrokaciznami! Szlachetne materiały, takie jak mosiądz cz szczotkowana stal – dodadzą wnętrzu sporej powagi – ale to od Was i od usług, które oferujecie, zależy, jak powinno się „ozdobić” i upiększyć, „ocieplić” wizerunek Waszej firmy – Wasze biura, hole, recepcje a nawet bufet!

Usługę oznakowanie wewnętrznego możecie zlecić firmie https://oznakujbiuro.pl/